Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum w trakcie zmian graficznych.
Za wszelkie zawirowania i usterki przepraszam!
Mortis Signore
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Zgłoszenia do wymiany bannerami

Go down 
AutorWiadomość
Mortis Signore
Burzyciel Światów / Administrator
Burzyciel Światów / Administrator
Mortis Signore


Gold : 41404
Posty : 142

Karta Postaci
EXP:
Zgłoszenia do wymiany bannerami Left_bar_bleue0/1000Zgłoszenia do wymiany bannerami Empty_bar_bleue  (0/1000)

Umiejętności
: Wiedza Tajemna (N) Uwodzenie (N) Zastraszanie (N)

Aktualny ubiór
: Grafitowa, wytarta szata. Popękany, metalowy napierśnik, wysokie okute buty i skórzane spodnie. Pierścień ze szmaragdem zawieszony na grubym srebrnym łańcuszku.

Zgłoszenia do wymiany bannerami Empty
PisanieTemat: Zgłoszenia do wymiany bannerami   Zgłoszenia do wymiany bannerami EmptySob Sty 25, 2014 3:38 pm

Tutaj możecie wstawiać wasze banery.

    Rozróżniamy 3 rodzaje:
    - Buttony - 100 x 35 pikseli
    - Wąskie Banery do Stopki - max 60 pikseli wysokości
    - Zwykłe Banery - One idą do subforum z banerami

Jeśli banery nie spełniają wymogów do pierwszych dwóch kategorii to i tak zostaną umieszczone w Zwykłych Banerach.

Proszę pamiętać o wcześniejszym wstawieniu nas do reklam, a także o tym, że opuszczone/porzucone/martwe fora wyrzucamy z wymiany banerów... Tak samo jak te, które usuną nas z wymiany banerami.

Powrót do góry Go down
http://harmleikur.deviantart.com
HetaOni
Gość




Zgłoszenia do wymiany bannerami Empty
PisanieTemat: Re: Zgłoszenia do wymiany bannerami   Zgłoszenia do wymiany bannerami EmptyNie Mar 02, 2014 9:26 am

"To the me who lives at some point in time and who isn't alone,
Once again, I made some mistakes, and also some progress. Meanwhile, I finally, but slowly, began to learn to rely on my friends. I was constantly afraid that everyone would blame me for dragging them into this, and that they would hate me, or be appalled at me, or get mad at me, and leave me...
But then I was told I had the wrong idea.
They were very mad at me. It hurt so much. Not that they hit me, but it really hurt.
I finally figured it out, but I can't pass this memory on to my next self.
Unfortunately, I'll lose my life yet again.
That's why I'm writing a letter.
Say thanks to England.
And tell them the truth. I'm sure they'll get mad, but it's not that they hate you or think you're a pain.
Why didn't you rely on your friends sooner? What are friends for?
That's what they told me, and that's what they're going to tell you too.
I'm sure I'll cry...and then...and then... Look around yourself"

HetaOni PBF. Zapraszamy.
hetaoni.forumpl.net/t45-wymiana-bannerow
Powrót do góry Go down
MM TO
Gość




Zgłoszenia do wymiany bannerami Empty
PisanieTemat: Re: Zgłoszenia do wymiany bannerami   Zgłoszenia do wymiany bannerami EmptyPią Maj 02, 2014 3:10 pm

Jeśli chcesz poznać kilka tajemnic...
– Nowy Orlean, kolebka jazzu. Czarownice i VooDoo, krokodyle na bagnach, gambalaya i gambo. Zarówno nowoczesne, dobrze pracujące miasto jak i tajemnicze, stare miejsce pełne nie opowiedzianych nigdy sekretów i historii.
Przyjedź do Nowego Orleanu...
– To był kiedyś mój dom. Chcę go z powrotem. [...] Każdy król musi mieć następcę. [...] Chcę być królem.
Poznaj smak żalu, szczęścia, śmierci i życia.
– I nie jestem księciem dzielnicy, przyjacielu. Jestem królem!
Kolebka istot nadnaturalnych czeka
– Jedni chcą się zemścić na nich, inni chcą ich uwagi, jeszcze inni lękają się ich. Cholera, ci cali Pierwotni to chodzące podróby księży z mojej starej szkoły.
Wystarczy ją tylko
– Żadne moje knowania i spiski nie zniszczą tej rodziny tak jak twoje uczucia do niej!
Poprosić
– Moje rodzeństwo i ja jesteśmy pierwszymi wampirami w historii. Pierwotnymi. W przeciwieństwie do nich ja jestem hybrydą.
Żeby cię wpuściła
– Nie boisz się śmierci... prawda?


Nasze bannery tu: theoriginals.aaf.pl/nasze-bannery-vt270.htm
Powrót do góry Go down
Anathera
Gość




Zgłoszenia do wymiany bannerami Empty
PisanieTemat: Re: Zgłoszenia do wymiany bannerami   Zgłoszenia do wymiany bannerami EmptySro Wrz 10, 2014 1:36 pm

Witam! Jeśli chciałbyś/chciałabyś wcielić się w postać smoka. Zwiedzać świat oczami gada. Polować, poznawać nowe osoby i po prostu dobrze się bawić, przybądź do Anathery, jest to zupełnie nowe forum o smoczej tematyce. Pomóż nam rozkręcić to miejsce! Zapraszam:
Nasze Bannery: anathera.forumpolish.com/t38-regulamin-wymian-bannery
Powrót do góry Go down
Kocie Królestwo
Gość




Zgłoszenia do wymiany bannerami Empty
PisanieTemat: Kocie Królestwo   Zgłoszenia do wymiany bannerami EmptyPią Wrz 26, 2014 5:37 pm

Zapraszam was do dołączenia do nowo utworzonego forum pbf Smile
www . kociekrolestwo.darmowefora.pl
Forum jest wzorowane na powieści "Warriors" ("Wojownicy") autorki Erin Hunter.
Ale... tym razem akcja dzieje się w podziemiach kilkanaście, a może kilkadziesiąt lat po zniszczeniu powierzchni najprawdopodobniej przez wybuch bomby. Prócz tego zostały zmienione Nazwy Klanów, ich ilość i multum innych rzeczy.
Na forum wcielamy się w kota, na początku kociaka lub terminatora szkolącego się na wojownika lub medyka. Można należeć do jednego z Klanów lub być Samotnikiem.
Forum dopiero zaczyna swą działalność więc nie wszystko jest idealne. Ale są i tego plusy, stanowiska przywódców, zastępców i medyka są nadal wolne Smile
Serdecznie zapraszam Smile
//Forum jest nowe więc jeszcze nie mamy bannera
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zgłoszenia do wymiany bannerami Empty
PisanieTemat: Re: Zgłoszenia do wymiany bannerami   Zgłoszenia do wymiany bannerami Empty

Powrót do góry Go down
 
Zgłoszenia do wymiany bannerami
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Zgłoszenia po EXP
» Zgłoszenia Klanów i Stowarzyszeń
» Zgłoszenia do walk/polowań/poszukiwania ziół

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Offtop :: Wymiana banerami-
Skocz do: