Forum w trakcie zmian graficznych.
Za wszelkie zawirowania i usterki przepraszam!
Mortis Signore
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Regulamin 2.0 v.

Go down 
AutorWiadomość
Mortis Signore
Burzyciel Światów / Administrator
Burzyciel Światów / Administrator
Mortis Signore

Gold : 24624
Posty : 142

Karta Postaci
EXP:
Regulamin 2.0 v. Left_bar_bleue0/1000Regulamin 2.0 v. Empty_bar_bleue  (0/1000)

Umiejętności: Wiedza Tajemna (N) Uwodzenie (N) Zastraszanie (N)

Aktualny ubiór: Grafitowa, wytarta szata. Popękany, metalowy napierśnik, wysokie okute buty i skórzane spodnie. Pierścień ze szmaragdem zawieszony na grubym srebrnym łańcuszku.

Regulamin 2.0 v. Empty
PisanieTemat: Regulamin 2.0 v.   Regulamin 2.0 v. EmptyPią Sty 17, 2014 4:14 pm

REGULAMIN OGÓLNY

1. Konta oraz użytkownicy

 1. Na forum mozna posiadać jedynie 4 konta.
  a) Pierwsze dwa konta mozna założyć na samym poczatku twojej przygody z forum.
  b) Trzecie konto możesz założyc po tym jak jedna z twoich postaci osiągnie pułap 500 postów, a druga będzie regularnie prowadzona (nie wymagamy 500 postów na obu postaciach)
  c) Czwarte konto można założyć dopiero w momencie gdy jedna z postaci przekroczy 1000 postów, a dwie pozostałe będą miec postów więcej niż 200 i prowadzone będa regularnie bez zaniedbywania.
  d) W niektórych przypadkach (gdy użytkownik jest w stanie prowadzić więcej postaci) może dostać pozwolenie od administracji o założenie kolejnych kont.
 2. Administrator jest rownież człowiekiem! Można z nim się śmiac i żartować, ale nie można przeszkazac mu w wykonywaniu jego pracy! Musi byc neutralny, szczególnie, gdy zwraca uwagę uzytkownikowi czy wykonuje inne czynności. Musi posiadać wiedze o mechanice gry i o całym forum.
 3. Za złamanie któregokolwiek z punktów regulaminu grożą: ostrzeżenia ustne, ostrzeżenia, banicja lub blokowanie IP. Wszystko odbywa sie w tej kolejności. Tylko od ciebie ależy czy dobrniesz do ostatecznego końca!
 4. Usunięcie postaci ze świata gry nie oznacza jednocześnie usunięcie jej z forum. Możesz oddać ją do adopcji. Nie usuwamy kont użytkowników, którzy wnieśli dużo na forum (udzielali się aktywnie w rozbudowie forum czy fabularnie).
 5. Zabrania się obrażania użytkowników w każdym tego słowa znaczeniu. Wszelkie treści rasistpwskie (teksty czy awatary) będą karane - usunięcie treści z forum z ostrzeżeniem o wysokości 3.
 6. Obowiązuje znajomość regulaminu, oraz całego działu z informacjami na temat gry. Tym samym nieznajomość zasad panujących na forum nie zwalnia z ich przestrzegania.
 7. Postać niezaakceptowana nie może brać udziału w grze, aż do czasu jej ostatecznego przyjęcia.
 8. Administracja forum nie jest nieomylna. Wszelkie zastrzeżenia co do Administracji / innych użytkowników / zasad funkcjonowania forum kierujemy do odpowiednich tematów lub prosto do osoby odpowiedzialnej za skargi na PW.
 9. Zabrania się umieszczania na forum treści: wzywających do popełnienia przestępstw, będących sprzecznych z zasadami współżycia społecznego, pornograficznych, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej czy etnicznej, lub propagujących przemocy, naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich.
  Czytasz to właśnie? wpisz więc, nazwę rośliny ropoczynającą się na ostatnią literę roślinnego słowa poprzednika.
 10. Jednocześnie Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
 11. Administracja zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż prawo nie działa wstecz.
 12. Zabrania się spamowania i offtopowania.
 13. Dbamy o czystość języka polskiego piszemy starannie, z wykorzystaniem znaków interpunkcyjnych. Unikamy rażących błędów ortograficznych. (Uwzględniane sa wyjątko: brak klawiatury z polskimi znakami, ale TYLKO wtedy, gdy dowiemy się, że tak nie jest wyciągnięte zostaną konsekwencje)


2. Posty i tematy


 1. Nie wolo zabić postaci bez wczesniejszej zgody jej wlaściciela!
 2. Przy zakładaniu nowego tematu należy uwzględnić, czy taki temat już nie istnieje, oraz czy jest to odpowiedni dla niego dział. Jeśli masz z tym problem, jestes niepewny, zadaj pytanie w odpowiednim temacie. Pomożemy ci!
 3. Zabrania się tworzenia po kilka razy lub kilku tematów/ postów o takiej samej treści. Będa one usuwane, a notoryczne lamanie tego punktu skutkowac będzie ostrzeżeniem.
 4. Tytuł nowego tematu ma być jasny i klarowny, a przy tym odpowiednio związany z jego treścią.
 5. Fabularny post musi posiadać minimum cztery zdania złożone.
 6. Post powinien byc pisany zwykłą kursywą bez kolorów (zarezerwowane są dla administracji) wypowiedzi powinny byc pogrubione, a myśli zaznaczone kursywą..
 7. W poście, w którym wychodzisz z tematu na końcu swojej wypowiedzi dodajesz z/t. Wtedy inni użytkownicy będą wiedziec, że 'fizycznie' jesteś już gdzie indziej.
 8. W postach fabularnych zabrania się używania emotikonek.


3. Postać i fabuła


 1. Nick to: imię, nazwisko, lub pseudonim twojej postaci.
 2. Staramy się jak najlepiej odkrywać naszą postać. Opisujmy jej odczucia, przemyślenia, nastrój, zachowanie i czynności jakie wykonuje.
 3. Maksymalnie można znajdować się w jednym miejscu!
 4. Wszelkie sceny erotyczne itd. proszę cenzurować! Używając rozmiaru czcionki 6 i w dół, lub dokańczajcie takie coś przez PW. Pamiętajcie, że na forum znajdują się ludzie w różnym wieku, oraz tacy, którzy nie bardzo mają ochotę patrzeć na Wasze igraszki.
 5. Można łączyć się w pary. Nikt nie zabroni ci tego, a takie coś zawsze doda coś nowego do życia Twojej postaci. Relacje nie sa wymagane, ale miło widziane, urozmaicają one twoją postac jak i cale forum.
 6. Przełożonym (głowie twojego ugrupowania, matce, ojcu, mistrzowi) należy się szacunek i posłuszeństwo. Odstępstwa od tego będą karane (na fabule), a uparte przeciwstawianie się, nie uzasadnione fabularnie, jako łamanie punktu regulaminu.
 7. Istnieje magia. Kwestia magii nie jest na forum ściśle uporządkowana, jeszcze. Ale wkrótce już będzie.
 8. W wyglądzie można zmienić tylko: długość i kolor włosów, ubiór, sylwetkę (nie z dnia, na dzień) i karnacje (z bladej na opaloną).
  Koloru oczu, wzrost (u już dorosłej osoby) nie można zmieniać.
 9. Liczy sie realizm. Nie będą mile widziane o tolerowane postacie o:
  a) Cechcach wyidealizowanych typu Mary Sue. Twoja postać nie może być dobra we wszystkim. Ma zalety, ale posiada również wady. Może być dobra w polowaniach i łucznictwie, ale walka wręcz może już iśc jej gorzej.
  b) Pomimo tego, ze na forum istnieje magia, nie znaczy, że twoja postac może posiadac ponad naturalne moce. Nie ma ziejących ogniem ludzi, znikających elfów, czy latających orków ze skrzydłami nietoperza. Jesteście fizyczni do bólu, bez udziwnień. Każda rasa ma swoje atuty to powinno wam wystarczyć.


4. Avatary i podpisy


 1. Avatary powinny mieć rozmiar 300x230 pixeli, oczywiście nie musi być to dokładny wymiar, ale prosilibyśmy, byście trzymali się w miarę blisko tych wymiarów.
 2. Avatar nie ma prawa przedstawiać postaci realnej. Na forum toleruje się jedynie grafiki.
  Brawo! czytanie całkiem nieźle Ci idzie... wpisz więc to słowo na końcu podpisu: Drzewo
 3. W podpisie można zarezerwować sobie kilka obrazków przedstawiające daną postać, jednak należy pamiętać, aby nie przesadzić. Można uzyć maksymalnie trzech grafik.
  Należy pamiętać, aby wszelkie treści wprowadzone w podpis nie obrażały nikogo przekonań, nie zawierały treści wulgarnych. Tego rodzaju opisy będą karane ostrzeżeniami.
 4. Obrazki zamieszczone w podpisie nie mogą rozciągać forum. Nie zdziwcie się więc, jeśli nagle coś wam może zniknąć. Administracja będzie miała na to szczególne oko.
 5. Wklejanie adresów for do podpisów jest zakazane. Od tego jest zupełnie inny dział do tego rpzeznaczony.
 6. Aaf ma problemy ze wstawianiem avatarów. Jest do tego temat, w którym administracja pomoże ci umieścić avatar w profilu. Przepraszamy za nieudogodnienia.I najwazniejsze trzy inforacje

 1. Dla osób, które piszą do adminów na PW, gg, skypie i innych komunikatorach i prywatnych miejscach posypią się osty. Od pytań jest dział pytań, propozycje też można zamieszczać na forum.. Sprawy forum do forum.. Admini to śmiertelnicy i mają prawo do prywatności nawet jeśli mają podane gg jak inni userzy..
 2. To forum żyje tylko dzięki wam, nawet jak Ulvar psioczy, że forum zdechnie nie słuchajcie go! Jest Kubusiem Fatalistą! To wy tworzycie forum i nam pomagacie, nie bójcie sie wytykać nam błędów, czy proponować i podrzucac nowe pomysły! Nie bójcie się pisać! To w końcu ma byc zabawa, przyjemność!
 3. Osoby tworzace to forum (działy, tematy itp) sa odpowiedzialni za to co stworzyli. Administrator nie może zmienić tych rzeczy bez wczesniejszej rozmowy z twórcą. Tak samo Twórca (pomysłodawca całego forum - Ulvar) jest osobą z która ostatecznie powinno sie konsultować w sprawie wzelkich zmian fabularnych czy mechnicznych. To na podstawie jej pomysłu (Opowiadań) zostało stworzone forum - zrozumcie, że w tej sytuacji trzeba się z nia porozumieć w kwestii wszelkich większych zmian.


Regulamin ciągle jest w trakcie tworzenia.
Pamiętajcie, ze prawo nie działa w stecz.
Administracja ma prawo do zmiany poszczególnych punktów jak i calości regulaminu bez wczesnijszego uprzedzenia.

I na koniec:
!! Na forum znajdują się użytkownicy, których karty zapisu mogą się różnić od aktualnego skryptu, tak samo jak może brakować niektórych elementów. Nie jest to spowodowane pobłażliwością administracji, a jedynie tym, iż te postacie zostały przeniesione "na szybko" z poprzedniego forum.
Powrót do góry Go down
http://harmleikur.deviantart.com
 
Regulamin 2.0 v.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Administracja Forum :: Administracja :: Regulamin-
Skocz do: